ZOSTAŃ DEALEREM SYSTEMU ADAPT-R

System Adapt-r powstał w 2015 r. i był pierwotnie przeznaczony do kuchni IKEA. Obecnie jest on często stosowany w kuchniach wielu innych marek. Przyczyną, dla której opracowano Adapt-r, jest otwór w cokole bądź zbyt nisko zamontowana zmywarka. Klientów coraz bardziej frustruje konieczność niskiego schylania się oraz nieestetyczna dziura pod zmywarką. Nam również wydało się dziwne, że ponad połowa wszystkich pralek i suszarek jest instalowana na podwyższeniu, podczas gdy zmywarki jakby na przekór montowane są nisko… Aby znaleźć wyjście z impasu, stale ulepszaliśmy nasz system. Oczywiście nie spoczęliśmy na laurach!

„Od powstania Adapt-r na całym świecie zainstalowano już ponad 10 000 naszych systemów.

Około 70% z nich to kuchnie IKEA, pozostałe 30% to inne marki kuchenne”.

System Adapt-r działa z każdą w pełni zintegrowaną zmywarką.

Co oznacza przedstawicielstwo dealerskie i jakie są jego zalety?

Oferujemy Ci atrakcyjne korzyści. Możesz liczyć na nasze pełne wsparcie techniczne. Ponadto otrzymasz nieodpłatny kurs wdrożeniowy. Jeśli będziesz stosować się do instrukcji użycia, osiągniesz doskonały efekt. Jednak system Adapt-r zapewnia dużo więcej innych możliwości! Chętnie Ci je przedstawimy. Przedstawicielstwo dealerskie wiąże się oczywiście z cenami dla dealera. Ceny te przekażemy po złożeniu zapytania. Skontaktuj się z nami, wysyłając e-mail na adres info@adapt-r.nl, aby uzyskać więcej informacji.
Wreszcie, co nie mniej istotne, możesz wzbogacić swój asortyment o unikatowy produkt holenderski stosowany na całym świecie.

Gwarancja

Udzielamy 99 lat gwarancji na nasz system. Ta „dożywotnia” gwarancja przechodzi także na Twojego klienta. Jeśli Twój klient zgłosi problem, rozwiążemy go nieodpłatnie. Oczywiście jako dealer możesz samodzielnie zmierzyć się ze zgłoszeniem od klienta, ale pamiętaj, że podlega to również naszej gwarancji.

Kiedy można zastosować system adapt-r?

  1. Gdy zmywarka ma zostać ustawiona niżej, aby umożliwić montaż frontu, możesz rozważyć zastosowanie systemu Adapt-r. Dzięki temu urządzenie zostanie zamontowane na normalnej wysokości, a konsument nie będzie musiał schylać się niżej, niż jest to potrzebne.
  2. Jeśli w cokole musi zostać wycięty otwór, ponieważ w przeciwnym razie front kuchenny uderza w zmywarkę. Harmonijny wygląd kuchni często zaburza niepotrzebna dziura wycięta w cokole. Na domiar złego cięcie często wykonywane jest pilarką brzeszczotową (tj. z wyraźnymi śladami nacięć). Problemu tego można uniknąć, zalecając zastosowanie systemu Adapt-r.
  3. Gdy zainstalowany ma zostać bardzo niski albo bardzo wysoki cokół.

Kiedy nie można zastosować systemu adapt-r?

  1. Jeśli chcesz zainstalować zmywarkę częściowo zintegrowaną.
  2. W sytuacji, gdy jest za mało przestrzeni pomiędzy zmywarką a „drugą stroną”. Druga strona to np. ściana, szafka kuchenna czy inny przedmiot. Gdy zmywarka jest otwierana, front przesuwa się do przodu. Wielkość wysunięcia frontu w centymetrach zależy od wielkości zmywarki względem wielkości frontu. Na przykład jeśli zmywarka może pracować z frontem 72 cm, a front ma 80 cm, wtedy front przesunie się średnio o 10 cm do przodu.