Jak działa adapt-r?

Chcesz wiedzieć na pewno, czy Twoja ulubiona zmywarka zmieści się w kuchni Ikea?
Jak działa adapt-r?

Adapt-r daje możliwość wyboru marki i rodzaju zmywarki, którą chciałbyś umieścić w swojej kuchni Ikea.

Twoja wymarzona zmywarka może być wbudowana w kuchnię Ikea z adaptacyjnym zawiasem adapt-r.

Adapt-r jest zawiasem ślizgowym, który jest specjalnie opracowany dla w pełni wbudowanych zmywarek.

Większe fronty kuchenne, takie jak Ikea Metod Fronts, uniemożliwiają możliwość pełnego otwarcia drzwi do zmywarek. Bez adapt-r nie będzie można umieścić każdą zmywarkę w kuchni Ikea. Adapt-r oferuje rozwiązanie i zapewnia „przechwycenie” „nadwagi” frontu kuchni. Adapt-t przesuwa się w przód i do tyłu podczas otwierania i zamykania zmywarki.

Jakie zmywarki można wbudować w kuchni Ikea z adapt-r?

Nie ma znaczenia, na jakiej marce zmywarki chcesz zainstalować adapt-r. Jeśli masz w pełni zintegrowaną zmywarkę – adapt-r pasuje. Jedyne co warto wziąć pod uwagę to grubość adapt-r – 19 mm, dlatego zmywarkę należy umieścić 19 mm do tyłu w stosunku do szafek kuchennych.

Zazwyczaj ta przestrzeń jest dostępna, ponieważ szafki kuchenne mają do 60 cm głębokości, większość zmywarek ma głębokość od 56 cm do 58 cm, więc też się da. Kuchnie IKEA są jeszcze głębiej, ponieważ wspornik montażowy jest umieszczony za szafkami.

Wskazówka: Ze względów bezpieczeństwa upewnij się, że za zmywarką nie ma grubych rur.

Adapt-R pasuje na pewno między innymi do następujących marek zmywarek:

Adapr-r jest dostarczany w zestawie montażowym, a prawidłowe zainstalowanie jest konieczne do prawidłowego działania Adapt-R 2.0.

Głębokość montażu Adapt-R wynosi 19 mm.
Adapt-R jest zamontowany na oryginalnych punktach mocowania zmywarki. Utrzymuje to gwarancję producenta zmywarki do naczyń.
Adapt-R jest wykonany z aluminium i stali nierdzewnej, co zapewnia niezawodny i odporny na korozję produkt. Ponadto Adapt-R jest stosunkowo łatwy w demontażu, dzięki czemu może być przenoszony przy zakładaniu nowej kuchni lub nowej zmywarki do naczyń. Oczywiście, adapt-r jest dostarczany z jasnymi instrukcjami instalacji.