Informacje o dostawie
www.adapt-r.pl

Niemcy
Belgia
Francja,
Luksemburg
Niderlandy
Polska
Szwajcaria
Czechy
i w Austrii.
Dostawa jest bezpłatna dla powyższych krajów.

Odwiedź https://www.adapt-r.nl dla innych krajów.
płatność:
płatność

W naszym sklepie możesz skorzystać z następujących metod płatności:

PayPal, PayPal Express
Podczas procesu zamówienia nastąpi przekierowanie na stronę internetową dostawcy online PayPal. Aby zapłacić kwotę faktury za pośrednictwem PayPal, musisz się zarejestrować lub możesz się zarejestrować, uzasadnić to swoimi danymi dostępowymi i potwierdzić zlecenie płatnicze, a także jedno. Po złożeniu zamówienia w sklepie prosimy PayPal o rozpoczęcie transakcji płatniczej.
Transakcja płatnicza zostanie automatycznie wykonana przez PayPal natychmiast po tym. Otrzymasz dalsze informacje podczas procesu składania zamówienia.

giropay
Po sprawdzeniu poprawności zamówienia nastąpi przekierowanie na stronę banku. Aby móc zapłacić kwotę faktury w Giropay, musisz mieć konto bankowe online z odblokowaną procedurą PIN / TAN na rok uczestnictwa Giropay. Dlatego upewnij się, że jesteś uprawniony i co roku potwierdzaj zamówienie z potwierdzeniem płatności. Otrzymasz dalsze informacje podczas procesu składania zamówienia. Transakcja płatnicza zostanie wykonana natychmiast po tym, a Twoje konto zostanie obciążone.

Prześlij NATYCHMIAST
Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie na stronę dostawcy internetowego SOFORT Überweisung. Aby móc zapłacić kwotę faktury przelewem natychmiastowym, musisz aktywować procedurę rachunku bankowego online PIN / TAN z dostępem online na rok uczestnictwa i potwierdzać instrukcję płatności każdego roku. Otrzymasz dalsze informacje podczas procesu składania zamówienia. Transakcja płatnicza zostanie wykonana natychmiast NATYCHMIAST, a Twoje konto zostanie obciążone.

Bezpośredni przelew bankowy
Gdy wybierzesz opcję Bezpośrednie zamówienie płatności, dzwonią oni osobnym e-mailem z danymi naszego banku. Towar jest następnie wysyłany po otrzymaniu płatności.

karta kredytowa
Przesyłając zamówienie, jednocześnie przesyłasz informacje o karcie kredytowej.
Po tym, jak uzyskasz legitymację jako legalny posiadacz karty, natychmiast poprosi wystawców kart kredytowych o zainicjowanie jej do transakcji płatniczej. Transakcja płatnicza jest automatycznie wykonywana przez wystawcę karty kredytowej i obciążana kartą.

płatność przy odbiorze
Płacisz cenę zakupu dostawcy. To więcej. Zamarło. 25 euro do zapłaty bezpośrednio do dostawcy.